Zespół

Zespół

Beata Rostocka

Adwokat

Doświadczenie zawodowe zdobywała już w okresie studiów, współpracując z różnymi spółkami, kancelariami adwokackimi, a także udzielając się czynnie w kołach naukowych i Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła Szkołę Prawa Amerykańskiego prowadzoną przez Katolicki Uniwersytet Lubelski w Lublinie we współpracy z Wydziałem p-Prawa Chicago Kent College of Law.

W trakcie pracy zawodowej pracowała w renomowanych Kancelariach we Wrocławiu, zdobywając doświadczenie z takich dziedzin jak prawo medyczne, prawo pracy, prawo rodzinne, kompleksowa obsługa spółek i przedsiębiorców czy tzw. spory frankowe. Posiada wieloletnie doświadczenie w postępowaniach sądowych. Pracowała w jednej z największych Kancelarii Prawnych w Polsce.

Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu.

Tel.: 506 190 760
E-mail: beata.rostocka@adwokatura.pl

Marcin Rostocki

Adwokat

Jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach we Wrocławiu, a następnie w trakcie własnej praktyki zawodowej, świadcząc usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Jest również członkiem organów nadzorczych spółek prawa handlowego.

W zakresie świadczonych przez niego usług, znajduje się między innymi świadczenie pomocy prawnej związanej z prawem gospodarczym, cywilnym (w tym prawo lokalowe), czy też rodzinnym, w tym sprawy o alimenty, rozwodowe oraz o podział majątku.

Tel.: 512 121 253
E-mail: marcin.rostocki@adwokatura.pl